Сарненська мiська рада
Україна, Рівненська область, Сарни Широка, 31 34500
+38036535085 +380365535731 miskaradas@gmail.com

Міський голова Світлана Усик взяла участь у заході приуроченому Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Сарненська мiська рада

14 лютого 2020 року аби вшанувати пам'ять про учасників бойових дій на території інших держав у ВПУ №22 учнями та  викладачами цього закладу освіти було проведено тематичний захід.

Міський голова Світлана Усик звернулась до усіх присутніх зі словами подяки за пам'ять про подвиг людей, які віддали свої життя, про їхній героїзм. Наголосила на тому, що важливим для підростаючого покоління берегти пам'ять, адже за словами Світлани Усик, ми маємо пам’ятати минуле – аби  мати майбутнє. Побажала міцного здоров’я і мирного неба, добра і злагоди, достатку і довголіття.

На заході вшанували пам'ять Героя, котрий, виконуючи інтернаціональний обов’язок, загинув у Афганістані, випускника ВПУ №22, Ярослава Губені.

Присутні вшанували пам'ять воїнів-афганців та українців, які загинули внаслідок бойових дій на території інших держав хвилиною мовчання та покладанням квітів до пам’ятників, які знаходяться на прилеглій до закладу території.

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: