Сарненська мiська рада
Україна, Рівненська область, Сарни Широка, 31 34500
+38036535085 +380365535731 miskaradas@gmail.com

Міський голова Світлана Усик взяла участь у Західноукраїнському Форумі «Розвиток та безпека місцевих доріг» у м. Рівне, 5 грудня.

Сарненська мiська рада

На захід запрошені близько 400 учасників: представники дорожнього бізнесу, влади та замовники робіт всіх рівнів. Окрім цього власним досвідом у створенні, фінансуванні та утриманні доріг ділились делегації з Туреччини, Словенії, Білорусі, Китаю, Литви, Італії, Німеччини. Учасниками форуму також стали голови ОДА, керівники міст обласного значення та ОТГ, які обговорили та проаналізували актуальні питання, пов'язані з управлінням автомобільними дорогами загального користування місцевого значення. Зокрема, 24 голів ОДА, 30 мерів міст та ОТГ. Залучені найкращі профільні спікери та представники влади найвищого рівня задля ефективного діалогу та вирішення актуальних проблем, пов’язаних з місцевими дорогами.

Форум провели у формі відкритої платформи для обговорення актуальних питань, пов'язаних з управлінням автомобільними дорогами загального користування місцевого значення. Обговорили також питання продовження реформи децентралізації доріг, плани фінансування на 2020 рік, розвиток конкуренції та перспективи залучення приватних компаній до робіт з ремонтів та експлуатації місцевих доріг.

Проаналізували учасники й помилки та неефективні управлінські рішення попередніх років, визначили найбільш успішну модель системи управління дорогами на рівні ОДА. Крім того, предметом дискусії стали напрацювання пропозицій щодо удосконалення процесу будівництва та ремонтів доріг, починаючи від проектування та закінчуючи безпекою, налагодженням контролю якості та гарантійного обслуговування.

У підсумку дня учасники заходу підготували документ, який має стати напрацюванням для створення якісних та безпечних доріг. За результатами Форуму буде розроблено бачення розвитку місцевих доріг на 2020 рік. Пропозиції будуть направлені Уряду України.

На кінець першої частини форуму презентували Крази та снігоочисну техніку, які Рівненщина отримала нещодавно. Це транспорт - один з мобільних дорожніх загонів, який базуватиметься у Рівному й боротиметься із сильними опадами у вигляді снігу, хуртовини, заметілей, а також для ліквідації суцільної ожеледиці на автомобільних дорогах загального користування державного значення в Україні. Усього таких загони в країні буде чотири.

Форум організувала Всеукраїнська дорожня Асоціація у партнерстві із Рівненською ОДА.

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: