Сарненська мiська рада
Україна, Рівненська область, Сарни Широка, 31 34500
+38036535085 +380365535731 miskaradas@gmail.com

Міський голова Світлана Усик взяла участь у «Діалозі про Україну»

Сарненська мiська рада

8 жовтня на доручення президента у рамках програми «Діалоги про Україну»  місто Рівне для зустрічі з громадою відвідали заступник Міністра оборони Аліна Фролова, перший заступник міністра у справах ветеранів Антон Колумбет та політичний директор МЗС України Олексій Макеєв.

На початку «Діалогу» присутні вшанували пам'ять загиблих за Україну та привітали звільненого політв’язня Кремля Миколу Карпюка.

Урядовці намагалися роз’яснити нещодавні політичні рішення, застерігали громадян від думок про капітуляцію, запевняли, що домовленості не передбачають зради інтересів України. Представник МЗС Олексій Макеєв зазначив: - У вас може бути багато питань про «формулу Штайнмайєра», я вам скажу лише одне: це ніяка не зрада, і «формула Штайнмайєра» сама по собі не існує. Вона може бути частиною плану. І в наших планах – змусити Москву забратися геть з Донбасу, а потім – і з Криму. Ми відновимо свій суверенітет, проведемо там демократичні вибори за нашими законами, а не за законами, які напишуть в Кремлі. Тому, немає ніякої капітуляції.

Представники міністерств повідомили, що намагаються передбачити усі ризики, які можуть виникнути у разі порушення домовленостей російською стороною. Також зазначили, що жодних односторонніх поступок Україна не робитиме. А для того, щоб зрушити нинішню ситуацію з місця, треба пробувати різні варіанти. Місто Рівне – другий обласний центр, куди приїхали з діалогом. 7 жовтня делегація побувала в Івано-Франківську, а після Рівного – вирушила до Львова.

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: