Сарненська мiська рада
Україна, Рівненська область, Сарни Широка, 31 34500
+38036535085 +380365535731 miskaradas@gmail.com

КУ "Інспекція з благоустрою м.Сарни" інформує про обсяг виконаної роботи за період з 03.08.2020 по 07.08.2020.

Сарненська мiська рада

За даний період часу інспектором здійснювалась робота за такими напрямками.

1. Перевірка прибудинкових територій багатоквартирних будинків, на предмет дотримання всього комплексу робіт з благоустрою а саме: скошування трав’яного покриву; вивіз зрізаних гілок дерев та кущів; а також прибирання раніше скошеної трави.

Перевірка проводилась на вулицях (Я. Мудрого; Ткача; Соборна; Широка; ).За результатами інспектором зроблено 6 зауважень управителю даних будинків.

2. Інспектором здійснені рейди по торгових об’єктах, з вимогою до власників встановити урни для сміття, та замінити пластмасові на більш практичні, бетоні чи металеві. Розташування сміттєвих урн повинно бути безпосередньо  не в приміщені, а біля входу в заклад.

3. Продовжується постійний контроль території вулиць міста, на предмет дотримання санітарних норм, шляхом вчасного скошування трави, видалення бур’янів, та прибирання побутового сміття біля об’єктів господарювання по вулицям (Широка; Ярослава Мудрого; Суворова; та Сковороди). Під час обстеження по даним вулицям вручено 7 попереджень суб’єктам господарювання  з метою в найкоротший термін усунути дані зауваження.

4. Інспекцією за даний період опрацьовано 6 звернень ( заяв) від населення міста. На кожне звернення надано допомогу в межах її компетенції.

Інспекція з благоустрою звертається з пропозицією до жителів міста долучатися до спільної співпраці. Якщо ми хочемо, щоб наше місто стало ще більш охайнішим та чистішим, просимо громадян, які стали свідками правопорушення зафіксувати на камеру та зателефонувати за номерами телефонів. Начальник інспекції – 0637481121 (ШАПІРКО Андрій Валентинович), інспектор з благоустрою 0957031966 (РУДКОВСЬКИЙ Анатолій Анатолійович)

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: