Сарненська мiська рада
Україна, Рівненська область, Сарни Широка, 31 34500
+38036535085 +380365535731 miskaradas@gmail.com

Інваспорт підбив підсумки

Сарненська мiська рада

01 лютого 2019 року у м. Рівне в приміщенні комунального закладу «Рівненський регіональний центр з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» Рівненської обласної ради відбувся урочистий захід «Наша спортивна гордість» за підсумками 2018 року, під час якого було відзначено кращих спортсменів з інвалідністю, тренерів, працівників сфери фізичної культури і спорту Рівненської області.
В урочистому заході взяли участь голова Рівненської облдержадміністрації Муляренко Олексій Віталійович, заступник голови Рівненської обласної ради Бучинський Олексій Андрійович, міський голова міста Рівного Хомко Володимир Євгенович, перший заступник голови Рівненської облдержадміністрації Корнійчук Олександр Васильович.

Делегацію від міста Сарни  представляли міський голова Світлана Усик, директор ФСК "Повір у себе" Олександр Цицюра, тренер ФСК "Повір у себе" Олександр Фесовець.

За сумлінну працю, високий професіоналізм, відданість справі, вагомий особистий внесок у розвиток інвалідного спорту та з нагоди урочистостей "Наша спортивна гордість" міського голову Світлану Усик було нагороджено Почесною грамотою Укрцентру «Інваспорт».

У номінації "Кращий тренер" було відзначено Олександра Фесовця - депутат Сарненської міської ради, Заслужений тренер України з пауерліфтингу. Особистий тренер Галінської Галини чемпіонки світу, Набухотного Романа.  Кращим керівникои закладу (організації) з фізичної культури і спорту осіб з інвалідністю визнали Олександра Цицюру - директора ФСК "Повір у себе". 

На території міста з 1996 року функціонує фізкультурно-спортивний клуб для осіб з інвалідністю “Повір у себе” де на даний час займається 70 осіб з такими нозологіями — порушення опорно-рухового аппарату, вадами зору, вадами слуху та затримкою розумового та фізичного розвитку, який фінансується з міського бюджету. Основною роботою клубу є залучення осіб з інвалідністю до занять спортом.

За період роботи клубу було виховано Заслуженого майстра спорту України, трьох майстрів спорту України, шістьох кандидатів у майстри спорту, в даному закладі займається неодноразовий переможець та призер світових змагань, дванадцять переможців Всеукраїнських змагань.

Зважаючи на це та з метою створення сприятливих умов для занять, Сарненською міською радою було заплановано на 2018 рік здійснити реконструкцію будівлі фізкультурно-спортивного клубу “Повір у себе”, яка перебуває на балансі Сарненської міської ради. З міського бюджету, на реалізацію проекту реконструкції, виділено 4 510 тис.грн.

Зараз вже у розширеному приміщенні клубу "Повір у себе" тривають внутрішні роботи. Згідно проекту “Реконструкція будівлі фізкультурно-спортивного клубу “Повір у себе” по вул. Лисенка,1 в м.Сарни” передбачено виконання реконструкції приміщення клубу зовні та в середині, заміну шиферної покрівлі на покрівлю з металочерепиці, утеплення приміщення, повну заміну електрообладнання та електроосвітлення, монтаж системи водопостачання та підключення клубу до центрального водовідведення, заміну системи опалення, монтаж систем вентиляції, автоматичної пожежної сигналізації та блискавкозахисту даного приміщення. Заплановані роботи з благоустрою прилеглої території та закупівлю нових меблів та інвентарю. 

 

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: