Сарненська мiська рада
Україна, Рівненська область, Сарни Широка, 31 34500
+38036535085 +380365535731 miskaradas@gmail.com

Інформація щодо означення назв вулиць і номерів будинків

Сарненська мiська рада

Вулиці – дуже важлива складова міського простору. Їх назви часом краще, аніж мешканці можуть розповісти про минуле чи сьогодення.

Означення назв вулиць і  номерів будинків вкрай актуальна тема, це важливо не тільки для місцевих жителів, а й для екстренних служб.

Для приведення адресного господарства у відповідний стан міською радою було придбано та встановлено аншлаги з назвами вулиць та номерними знаками, які кріпляться на перший і останній будинок вулиці.

Монтаж  адресних вивісок було проведено КП «Житлосервіс» за кошти міського бюджету та комунального підприємства з нумерацією багатоповерхових будинків. Нажаль, процес заміни старих адресних табличок новими розтягнувся.

Звертаємось до керівників усіх приватних підприємств та підприємців, до мешканців міста, проживаючих у приватному секторі з проханням встановити таблички з номерами та назвами вулиць на фасадах своїх підприємств, відділень банків, на магазинах, аптеках, житлових будинках.

Міська рада просить з відповідальністю поставитись до цього питання, адже, це необхідно, в першу чергу, у разі потреби виклику екстрених служб – швидкої медичної допомоги, рятувальників, працівників поліції, комунальних служб.

         Дбаймо про місто разом!

 

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: