Сарненська мiська рада
Україна, Рівненська область, Сарни Широка, 31 34500
+38036535085 +380365535731 miskaradas@gmail.com

ДНЗ № 5 "Вербиченька"

Сарненська мiська рада

У дитячому навчальному закладі №5 «Вербиченька» провели поточний ремонт приміщень ДНЗ з метою підготовки дошкільного навчального закладу до нового навчального року та осінньо-зимового періоду 2019-2020 років. 

Виконали плановий косметичний ремонт у всіх групових приміщеннях, кабінетах, харчоблоці, пральні, здійснили демонтаж аварійних споруд на ігрових майданчиках групп, відремонтували, пофарбували та поновили обладнання на ігрових майданчиках всіх вікових груп, встановили обладнання на фізкультурному майданчику (колоду для ходьби, фізкультурний комплекс «Ромчик»), пофарбували ігрове та спортивне обладнання на території закладу, замінили 9 міжкімнатних дверей у приміщеннях ДНЗ, виконали внутрішню реконструкцію системи теплопостачання, придбали 3-ярусні ліжечка (6 шт.) у середню групу «Дзвіночок», замінили шпалери у приміщеннях усіх вікових груп, коридорі, методичному кабінеті, гладильній кімнаті пральні, замінили унітаз та комплектуючі в молодшій групі «Зайченятко», провели ревізію та промивання всіх встановлених водонагрівачів. Також виконали косметичний ремонт овочесховища. Полакували дитячі столи, стільчики в усіх вікових групах, завезли пісок у пісочниці на дитячі майданчики, встановили пісочницю на майданчику старшої групи «Ромашка». Облаштували міжповерхові стіни, сходи, коридор 2 поверху. Впорядкували  територію (здійснили побілку дерев, бордюрів, фарбування огорожі, косіння території).

Провели будівельно-ремонтні роботи музично-спортивної зали.  Кошти, у сумі 199.500 грн. на капітальний ремонт музичної зали було виділено із міського бюджету.  

Всі роботи по ремонту приміщень ДНЗ проведені і проводяться якісно, з використанням безпечних сертифікованих матеріалів.

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: