Сарненська мiська рада
Україна, Рівненська область, Сарни Широка, 31 34500
+38036535085 +380365535731 miskaradas@gmail.com

ДНЗ № 3 "Ялинка"

Сарненська мiська рада

Адміністративно-господарська діяльність ДНЗ №3 «Ялинка» є направленою на зміцнення матеріальної бази та покращення умов перебування дітей у дошкільному закладі. У ДНЗ провели поточний ремонт.

За кошти міського бюджету, 91,7 тис.грн., провели капітальний ремонт стель спальні та групової кімнати садової групи «Бджілка», часткове вирівнювання стін спальні, віконних відкосів. Здійснили поточний ремонт всіх приміщень, зокрема побілили стелі, пофарбували віконні відкоси, підвіконня, підлоги, ігрового та спортивного майданчику, частково огорожі, відремонтували пісочниці. Встановили  міні-спорткомплекс. Замінили на кухні кран, вентилятор. Встановили протипожежний щит.

За благодійні кошти, 9,1 тис.грн.,  перефарбували у світлі тони: спальню, групову кімнати садової групи «Бджілка», пральню, побілили евакуаційний коридор адмінчастини приміщення, придбали шафу-купе в пральню для зберігання постільної білизни.

За спонсорські кошти ДП "Сарненський лісгосп" проплатили частину коштів, в сумі 3 тис.грн., бригаді підрядників за ремонт стель.

А ще батьки беруть активну участь в організації життя дітей у ДНЗ. Батьківський комітет цікавиться проблемами ДНЗ та намагається допомогти у їх вирішенні.

Є ще ряд пріоритетних заходів, які потребують вирішення у 2019 році:

- замінити огорожу по периметру дошкільного навчального закладу (періодич­но падають секції);

- обладнати приміщення системою автоматичної пожежної сигналізації із заключенням договору на технічне обслуговування АПС згідно припису про порушення вимог законодавства у сферах пожежної, техногенної безпеки цивільного захисту від 29.09.2015 року.

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: