Сарненська мiська рада
Україна, Рівненська область, Сарни Широка, 31 34500
+38036535085 +380365535731 miskaradas@gmail.com

Дитячий ігровий простір міста

Сарненська мiська рада

У нашому місті за останні три роки встановили 45 дитячих ігрових та спортивних майданчиків з розвиваючим обладнанням, можливостями для змістовного дозвілля й спілкування дітей різних вікових категорій. Адже, саме в іграх діти вчаться приймати рішення, експериментувати, а  найголовніше -здобувають комунікативні навички при спілкуванні з іншими дітьми. Таким чином дитячі спортивно-ігрові площадки –  це місця для гармонійного фізичного і психологічного розвитку дитини.

Турбота про можливості для розвитку дітей, як в організованих колективах дитсадків і закладів культури, так і в зонах житлових забудов – пріоритет у роботі Сарненської міської ради, оскільки дитячий ігровий простір відіграє важливу  роль у гармонійному розвитку.  Тому і збудовано так багато майданчиків з цікавими спортивно-ігровими спорудами у парках, скверах, у дворах багатоповерхівок,  у різних куточках  міста. І всі ми щоденно спостерігаємо, як діти безпечно і безтурботно проводять години на свіжому повітрі з користю для власного розвитку й здоров’я.

Віднедавна особливий спортивно-ігровий майданчик знаходиться у відокремленій зручній зоні біля реконструйованого приміщення ФСК «Повір у себе». Його встановили, щоб надати можливість людям з інвалідністю займатись фізичними вправами, а дітям з особливими потребами (діти дошкільного, шкільного віку з порушенням опорно-рухового апарату, ДЦП, іншими фізичними та психічними проблемами) соціалізуватись, безпечно та доступно, брати участь у ігровому процесі поряд із здоровими дітьми. Там функціонують дитячі гойдалки, спортивні вуличні тренажери, якими можуть користуватися, як діти, так і особи з обмеженими можливостями, які використовують інвалідні візки. Відтепер тут фахівці клубу «Повір у себе» організовуватимуть інтерактивні ігри та інші розвиваючі вправи для своїх вихованців та гостей.

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: