Сарненська мiська рада
Україна, Рівненська область, Сарни Широка, 31 34500
+38036535085 +380365535731 miskaradas@gmail.com

Ангіограф у Сарненській ЦРЛ - це допомога для 360 тисяч мешканців Полісся.

Сарненська мiська рада

Голова Рівненської ОДА Віталій Коваль разом з Сарненським міським головою Русланом Серпеніновим та головою районної державної адміністрації Олександром Коханом у Сарнах оглянули стан готовності відділення інтервенційної радіології кардіологічного центру.

Найближчим часом у Сарненській центральній районній лікарні запрацює новий ангіограф. Потужне медобладнання вартістю понад 400 тисяч євро закупили за кошти субпроєкту Світового банку та Міністерства охорони здоров'я України.

«Приміщення для розміщення ангіографу вже готове, - поінформував головний лікар Сарненської ЦРЛ Василь Іванюк. - Вимоги до реконструкції особливі. Це і висота стелі, і вентиляція, і товщина стін, і спеціальна кімната для серверів апарату. Відповідний курс навчання пройшов і медичний персонал лікарні».

Завдяки ангіографу можна встановити правильний діагноз, обрати тактику лікування і як наслідок - попередити інфаркти та інсульти. Цей апарат є єдиним інструментом, що дозволяє проводити малоінвазивні операції судин. Більше того, після операційного втручання хворі уже через дві години встають з ліжка, а через день-два йдуть додому.

Медбладнання вкрай необхідне для Сарненської ЦРЛ, однієї з опорних лікарень області. Адже, відповідно до сучасних медичних протоколів для того, щоб уникнути небажаних наслідків, медична допомога при інфаркті має надаватися протягом двох годин. А доставити пацієнта з північних районів області до Рівного упродовж цього часу надто складно.

Більше фото за посиланням:

https://www.facebook.com/sarnyrada/posts/4690546407683629

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: