Сарненська мiська рада
Україна, Рівненська область, Сарни Широка, 31 34500
+38036535085 +380365535731 miskaradas@gmail.com

ЗВЕРНЕННЯ

Сарненська мiська рада

Починаючи з 2011 року наша країна працює за новим податковим законодавством, відповідно до якого представники середнього та малого бізнесу є однією з основних ланок наповнення місцевого бюджету. Можна дискутувати стосовно його положень, але будучи законослухняними громадянами України ми повинні дотримуватись чинного законодавства.  

З міського бюджету передбачаються видатки, що спрямовуються на фінансування закладів освіти, культури на місцевому рівні та видатки бюджету розвитку, що спрямовуються на реалізацію програм соціально-економічного розвитку міста. Тобто кожна сплачена гривня представниками бізнесу додатково плюсується до бюджетної сфери, стає не тільки підмогою в поліпшенні якості надання освітніх, культурних послуг у місті Сарни, а й основною базою фінансування для реалізації інноваційних проектів.

Тому надзвичайно  важливим питанням сьогодення залишається легалізація робочих місць, укладання трудових договорів у таких галузях народного господарства, як торгівля, будівництво, транспортна та переробна галузі. Адже не є секретом, що окремі керівники підприємств та організацій не укладають договорів з працівниками щодо їх найму, а  отже не відображають кількість найманих працівників у звітах і виплачують заробітну плату у "конвертах". Мають місце і непоодинокі випадки, коли окремі суб’єкти підприємницької діяльності виплачують зароблені кошти нижче мінімального розміру, що взагалі є порушенням законодавства та прав людини. Іншими словами, наймані працівники залишаються без соціальних пільг, передбачених Конституцією України і Кодексом законів про працю України, являються позбавленими стабільного заробітку та не мають трудового стажу. 

Відповідно до  розпорядження голови РДА від 02 жовтня 2009 року № 428 "Про районну робочу групу з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення" в місті створено робочу групу в складі представників Сарненської райдержадміністрації, Сарненського управління праці та соціального захисту населення, Сарненського районного центру зайнятості, управління Пенсійного фонду України в Сарненському районі, Сарненського районного відділу УМВС України в Рівненській області, Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань у Сарненському районі мета якої є виявлення в торгових закладах нелегально працюючих осіб шляхом перевірок та формування прозорого ринку праці.

Прошу кожного мешканця міста бути відповідальним, ознайомлюватись з податковим законодавством, усвідомлювати важливість та необхідність декларування доходів та сплатити податки, так як це є невід’ємною частиною виконання свого громадянського і конституційного обов’язку перед державою, містом.

Повага до законів держави та їх дотримання - основа правової держави у європейському середовищі, основа реформації суспільства, його подальшого розвитку та становлення на новий рівень розвитку.

 

Міський голова                                                                                                     С.М.Євтушок 

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: