Сарненська мiська рада
Україна, Рівненська область, Сарни Широка, 31 34500
+38036535085 +380365535731 miskaradas@gmail.com

09 вересня в місті відзначили День фізичної культури і спорту

Сарненська мiська рада

09 вересня ц.р. в міському будинку культури «Залізничників» відбулись урочистості до Дня фізичної культури і спорту за участю голови Сарненської райдержадміністрації Анатолія Остапчука, заступника голови Сарненської районної ради Валентина Цупріяна, заступника голови Сарненськї міської ради Руслана Серпенінова, секретаря Сарненської міської ради Ігоря М’якішева.

З нагоди свята пройшов урочистий концерт та нагородження кращих спортсменів та тренерів Сарненщини подяками голови райдержадміністрації Анатолія Остапчука та голови міської ради Сергія Євтушка.

Зокрема, за вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури і спорту міста, високі спортивні досягнення, активну участь у громадському житті міста, популяризацію здорового способу життя серед жителів міста та з нагоди Дня фізичної культури і спорту Подяки міського голови та цінні подарунки вручені Параниці Олександру Вікторовичу - члену шахового клубу «Дебют», Шепелю Петру Михайловичу - майстру спорту України, членуфізкультурно-спортивного клубу «Повір у себе», Наливайку Михайлу Якимовичу - кандидату в майстри спорту України,члену фізкультурно-спортивного клубу «Повір у себе», Антонюку Миколі Миколайовичу - члену молодіжного громадськогофізкультурно - спортивного клубу «Сокіл», тренеру з футболу, Жабчику Віталію Васильовичу - члену молодіжного громадськогофізкультурно-спортивного клубу «Сокіл», тренеру з легкої атлетики, Коханевич Ірині Володимирівні - тренеру-викладачу з баскетболуДЮСШ відділу освіти райдержадміністрації, Денисевичу Богдану Григоровичу - тренеру-викладачу з баскетболуДЮСШ відділу освітирайдержадміністрації, Цупріяну Георгію Федоровичу - голові виконкому районної федераціїшахів.

Секретар Сарненської міської ради Ігор М’якішев зазначив, що активна громадянська позиція, вагомі перемоги в спорті формують імідж міста, додають авторитету, слави рідній сарненській землі. Він назвав сарненських спортсменів елітою краю, підкреслив, що їхні високі спортивні досягнення не залишають байдужими земляків.

Висловивши глибоку повагу до спортсменів, він запевнив, що міська рада й надалі підтримуватиме розвиток фізкультурно-спортивного руху в місті, виховання спортивної зміни, пропаганду здорового способу життя серед громадян.

 

                                                                                                                                       Міськвиконком

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: