Сарненська мiська рада
Україна, Рівненська область, Сарни Широка, 31 34500
+38036535085 +380365535731 miskaradas@gmail.com

У САРНАХ ПРОХОДИТЬ АКЦІЯ «ЗА ЧИСТЕ ДОВКІЛЛЯ»

Сарненська мiська рада

Розпорядження про цю щорічну акцію та проведення 16 квітня дня благоустрою підписав міський голова Руслан Серпенінов. Отож, з 29 березня по 30 квітня в Сарненській територіальній громаді прибиратимуть та озеленюватимуть території, відновлюватимуть належний естетичний вигляд зелених зон, парків та інших об’єктів масового перебування та відпочинку громадян.

У ході місячника керівники підприємств, установ, представники громадських і політичних організацій, а також старости на старостинських округах організують роботу та візьмуть безпосередню участь у залісненні територій у межах прибережних захисних смуг, схилів та ярів, очищенні від сміття зон відпочинку та ліквідують несанкціоновані стихійні звалища відходів. А ще подбають про благоустрій кладовищ, упорядкують братські могили та місця почесних поховань.

Натомість представники громади, учнівська та студентська молодь будуть залучені до висадження молодих дерев, кущів, квітів на території парків, скверів та алей, у межах смуг вулиць і доріг. Упродовж місячника також упорядкують двори багатоквартирних і приватних будинків, території підприємств, установ, організацій і прилеглі до них місця загального користування.

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: