Сарненська мiська рада
Україна, Рівненська область, Сарни Широка, 31 34500
+38036535085 +380365535731 miskaradas@gmail.com

ЗДОБУТКИ ТА ПРОБЛЕМИ РІВНЕНЩИНИ обговорили на виїзному засіданні колегії Рівненської ОДА

Сарненська мiська рада

Сарненський міський голова Руслан Серпенінов сьогодні, 17 лютого, взяв участь у виїзному засіданні колегії, що проходила на базі НУ «Острозька академія» під головуванням очільника області Віталія Коваля. У її роботі взяли участь голова обласної ради, керівники 64 територіальних громад, новоутворених РДА, департаментів ОДА, силових структур.

Учасники заходу підсумували здобутки та проблеми в роботі за минулий рік, обговорили плани на 2021-й, зокрема, в частині виконання бюджетів, фінансової дисципліни та соціального захисту громадян.

Також Віталій Коваль подякував головам територіальних громад за високі управлінські якості, відповідальне ставлення до ліквідації наслідків негоди, оперативне усунення снігових переметів і відновлення прохідності транспортних засобів комунальними дорогами. І зауважив, що Рівненській області вдалося гідно подолати стихію саме завдяки спільним зусиллям і злагодженим діям облдержадміністрації, Служби автомобільних доріг в області, місцевих громад, підрозділів ДСНС і Нацполіції.

Більше фото за посиланням:

https://www.facebook.com/sarnyrada/posts/5048998308505102

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: