Сарненська мiська рада
Україна, Рівненська область, Сарни Широка, 31 34500
+38036535085 +380365535731 miskaradas@gmail.com

МИНУЛО 32 РОКИ, ЯК УКРАЇНСЬКІ ГЕРОЇ ПОЛИШИЛИ ЧУЖУ ЗЕМЛЮ, СКРОПЛЕНУ КРОВ’Ю

Сарненська мiська рада

Сьогодні, 15 лютого у Сарнах відбувся мітинг на меморіалі Солдатської слави біля пам’ятника воїнам-афганцям з нагоди відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 32-ї річниці виведення військ з Республіки Афганістан.

Участь у мітингу взяли Сарненський міський голова Руслан СЕРПЕНІНОВ, голова Сарненської районної спілки Ветеранів Афганістану Геннадій РАДЬКО, воїни-афганці.

Світлу пам’ять про тих, хто віддав своє життя у страшній афганській війні, померлих внаслідок отриманих травм та поранень вшанували хвилиною мовчання. А до пам’ятника воїнам-афганцям поклали квіти.

- Ми повинні пам’ятати про трагічні події Афганістану для того, аби більше ніколи не повторилося подібне, - каже Руслан Серпенінов. – Наш обов’язок – передати пам'ять про Героїв, про кожного з воїнів – інтернаціоналістів, про бійців теперішнього часу за мужність і героїзм, про трагічні події молодому поколінню.

Очільник громади подякував учасникам бойових дій за єдність духу, за згуртованість у діях, за вміння підтримувати ближніх. І привітав зі святом Стрітення Господнього учасників мітингу та побажав аби вогонь Божої свічки горів у серцях.

Руслан СЕРПЕНІНОВ вручив грамоти Сарненської міської ради членам Сарненської районної спілки ветеранів Афганістану: Віктору ЛЯСКУНУ, Валерію КРИНИЦЬКОМУ, Анатолію БОЙКУ.

Більше фото за посиланням:

https://www.facebook.com/sarnyrada/posts/5040988032639463

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: