Сарненська мiська рада
Україна, Рівненська область, Сарни Широка, 31 34500
+38036535085 +380365535731 miskaradas@gmail.com

Реконструкцію парку розпочато

Сарненська мiська рада

Відповідно до рішення Сарненської міської ради від 07 липня 2011 року № 379 «Про проведення реконструкції скверу «Залізничник»» комунальному підприємству «Трудівник» надано дозвіл на проведення реконструкції скверу «Залізничник» з метою збереження об’єкта благоустрою в належному санітарно-технічному стані та надання території більш привабливого, сучасного, естетичного вигляду.

10 серпня 2011 року складено акт обстеження зелених насаджень скверу в частині, де розміщений Св. Покровський собор та пам’ятник постраждалим від аварії на Чорнобильській АЕС. Згаданий акт погоджений в управлінні охорони навколишнього природного середовища у Рівненській області, згідно якого будуть зрізані дерева листяних порід, що є аварійними та не бажаними для розміщення в скверах у зв’язку з поселенням у кронах ворон.

На виконання рішення виконавчого комітету № 308 від 17 серпня 2011 року КП «Трудівник» надано ордер на видалення та проведення санітарної очистки існуючих зелених насаджень. В подальшому планується пересаджування молодих дерев цінних порід в сприятливих для цього періодах відповідно до розробленого проекту благоустрою. Благоустрій та озеленення буде проведено до 01 квітня 2012 року.

Відповідно до завдань реконструкції у сквері  передбачається встановлення вхідної арки, системи різнорівневих клумб, елементи садово-паркової архітектури,  скульптурні композиції, нова система паркових доріжок та алей, система автоматичного поливу та декоративного освітлення, фігурні бордюрні живоплоти з елементами топіару, декоративне озеленення та інші елементи ландшафтного дизайну.

В наступні бюджетні роки буде проведено реконструкцію в частині парку, яка прилягає до залізниці та міського клубу «Залізничник». Там планується встановлення дитячого та спортивного майданчиків, велодоріжки, декоративної штучної водойми, євро клумб в поєднанні з озелененням декоративними деревами та чагарниками.

Відповідно до проекту та встановлених норм озеленена територія скверу має скласти 72,5% від загальної площі скверу (або 185 дерев та 1850 чагарників), доріжки та алеї займуть 25%, а клумби та квітники - 2,5%.

З часом біля центрального входу у сквер буде розміщено стенд з генеральним планом реконструкції скверу для детального ознайомлення із запланованими змінами.

 

Міськвиконком

 

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: