Сарненська мiська рада
Україна, Рівненська область, Сарни Широка, 31 34500
+38036535085 +380365535731 miskaradas@gmail.com

ДИТСАДОК У БУТЕЙКАХ ВІДТЕПЕР ФУНКЦІОНУЄ ПОВНОЦІННО.

Сарненська мiська рада

З 28 грудня малеча с. Бутейки після незначної перерви повернулася у відремонтований заклад дошкільної освіти «Дзвіночок». Напередодні там завершили роботи з реконструкції даху.

На капітальний ремонт покрівлі дитсадка спрямували 585,4 тисячі гривень. А надійшли кошти восени 2020 року у вигляді субвеції на компенсацію ризику населення, яке проживає на території зони спостереження Рівненської атомної електростанції. Тому й рішення щодо розподілу коштів приймали оперативно та з урахуванням думки місцевих жителів.

Отож, завдяки спільним зусиллям підрядника та влади дошкільнята отримали можливість відвідувати дитячий садок, гратись, відпочивати, навчатись, а батьки - реалізувати своє право на працю.

- Дошкільна освіта є першою сходинкою до здобуття якісних знань, фундаментом, на якому будується вся система освіти, - каже міський голова Руслан Серпенінов. - Максимально охопити дітей дошкільною освітою, забезпечити її якість і доступність – це наше спільне першочергове завдання.

Село Бутейки віднедавна увійшло до Сарненської міської територіальної громади. І є у числі тих населених пунктів, що розташовані в тридцятикілометровій зоні спостереження Рівненської АЕС.

Більше фото за посиланням:

https://www.facebook.com/sarnyrada/posts/4835639533174315

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: