Сарненська мiська рада
Україна, Рівненська область, Сарни Широка, 31 34500
+38036535085 +380365535731 miskaradas@gmail.com

Два новенькі автобуси отримали учні шкіл сіл Тріскині (Тріскинська ЗОШ І-ІІІ ст.) та Кричильськ (Кричильська ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Л.Куліша-Зіньківа).

Сарненська мiська рада

Вручення подарунків найменшим мешканцям Сарненської громади у селах провели сьогодні на подвір’ях навчальних закладів. Заходи відбулись за участі голови Сарненської об'єднаної територіальної громади Руслана Серпенінова, голови райдержадміністрації Олександра Кохана.

Нові шкільні автобуси будуть підвозити школярів не лише щоденно на заняття, а й на олімпіади, конкурси, спортивні змагання, екскурсії, до пунктів тестування зовнішнього незалежного оцінювання. – Зазначив Руслан Серпенінов, - Бажаю дітям міцного здоров’я, успіхів у навчанні, перемог та звершень.

Отримання шкільного автобусу – це знакова подія у шкільному житті. – Діляться враженнями педагоги закладів. - Адже, придбання автобусу для Тріскинської ЗОШ І-ІІІ вирішило важливу проблему - підвезення 47 школярів з с.Копище, що знаходиться на відстані 5 км від навчального закладу. А у Кричильській ЗОШ І-ІІІ ступенів шкільний автобус підвозитиме 35 учнів із с.Поляни.

Транспорт для школярів придбано за рахунок коштів залишків освітньої субвенції з районного бюджету.

Більше фото за посиланням:

https://www.facebook.com/sarnyrada/posts/4694893527248917

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: