Сарненська мiська рада
Україна, Рівненська область, Сарни Широка, 31 34500
+38036535085 +380365535731 miskaradas@gmail.com

У Сарненській ЦРЛ створюються комфортні умови для пацієнтів та медперсоналу під час надання невідкладної медичної допомог

Сарненська мiська рада

Сьогодні, під час робочого візиту на Сарненщину голова Рівненської ОДА Віталій Коваль, Сарненський міський голова Руслан Серпенінов, голова райдержадміністрації Олександр Кохан ознайомилися з тим, які ремонтні роботи проведено у приймальному відділенні Сарненської ЦРЛ у рамках президентської програми «Велике будівництво».

Приймальне відділення буде оснащене сучасним медичним обладнанням та працюватиме цілодобово, тому дозволить швидко та якісно надати невідкладну допомогу пацієнтам.

Відділення стане таким собі «єдиним вікном», коли пацієнта не потрібно буде транспортувати з одного корпусу в інший.

Лікарі в одному місці зможуть оцінити стан пацієнта, здійснити медичне сортування, діагностувати захворювання.

Сьогодні на об’єкті працюють три бригади. Уже виконані фасадні та каналізаційні роботи, встановлені вікна, двері, вентиляція. Приміщення утеплене на 90%. Виконані внутрішні роботи. Завдяки реконструкції площа оновленого приміщення збільшиться на третину і становитиме більш ніж 800 квадратів.

«Раніше коли приїздила швидка, то медики змушені були вибігати на вулицю і транспортувати хворого в загальний потік, не залежно від того інфекційний він чи ні. А приймальне відділення спростовує цей процес. Там є зона сортування, куди хто має йти, є інфекційне боксоване приміщення і зона розмежування. Тепер медична допомога буде надаватися якісніше, швидше і кваліфікованіше», - розповідає головний лікар Сарненської ЦРЛ Василь Іванюк.

Приймальне відділення буде оснащене сучасним медичним обладнанням. МОЗ України закупить: УЗД-апарат, ендоскопічне і лабораторне обладнання, кардіомонітори, дифібрилятор, апарат ШВЛ та інше необхідне устаткування.

Загалом, оновлене приймальне відділення матиме усі необхідні блоки та кабінети. Зокрема, тут буде приймально-сортувальна та загально-медична зони, реанімація та діагностичний блок, відділення екстреної медичної допомоги. А також облаштують: оглядові та консультативні, процедурно-перев’язувальну кімнату, приміщення з ліжками тимчасового перебування пацієнтів та лабораторію термінових аналізів.

Загальна вартість будівельних робіт складає понад 20 млн. грн.

Більше фото за посиланням:

https://www.facebook.com/sarnyrada/posts/4690633684341568

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: