Сарненська мiська рада
Україна, Рівненська область, Сарни Широка, 31 34500
+38036535085 +380365535731 miskaradas@gmail.com

ДО ВІДОМА ДЕПУТАТІВ САРНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ VIII СКЛИКАННЯ.

Сарненська мiська рада

Повідомляємо про Ваш обов’язок подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій місцевого самоврядування, за минулий рік з огляду на наступне.

Частина 2 статті 4 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» визначає, що повноваження депутата місцевої ради починаються з дня відкриття першої сесії відповідної ради з моменту офіційного оголошення підсумків виборів відповідною територіальною виборчою комісією і закінчуються в день відкриття першої сесії цієї ради нового скликання, крім передбачених законом випадків дострокового припинення повноважень депутата місцевої ради або ради, до складу якої його обрано.

На підставі рішення Сарненської міської ради від 12.11.2020 № 02 Ви набули повноважень депутата Сарненської міської ради.

Відповідно до частини 3 статті 45 Закону України «Про запобігання корупції», особа, обрана депутатом місцевої ради подає в установленому вказаним Законом порядку декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік  впродовж п’ятнадцяти календарних днів з дня набуття повноважень відповідно депутата, сільського, селищного, міського голови.

За порушення суб’єктами декларування вимог фінансового контролю (неподання або несвоєчасне подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, декларування недостовірної інформації) чинним законодавством України передбачено притягнення до адміністративної, кримінальної відповідальності.

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: