Сарненська мiська рада
Україна, Рівненська область, Сарни Широка, 31 34500
+38036535085 +380365535731 miskaradas@gmail.com

12 листопада відбулось перше пленарне засідання першої сесії Сарненської міської ради VIII скликання.

Сарненська мiська рада

Розпочав засідання голова Сарненської міської територіальної виборчої комісії Олег Овсійчук. Новообрані депутати отримали тимчасові посвідчення, а міський голова Руслан Серпенінов склав присягу.

У засіданні взяли участь усі 34 депутати, які увійшли до Сарненської міської ради за результатами місцевих виборів 25 жовтня, та депутати Верховної Ради України Сергій Євтушок і Сергій Литвиненко.

Прийняли рішення про затвердження на посадах заступників Сарненського міського голови Івана Назарця та Тараса Драганчука, та на посаді керуючого справами міськвиконкому - Вячеслава Шимка.

Таємним голосуванням обрали секретаря міської ради. Ним став керівник районного осередку партії "Слуга народу" Андрій Мичка.

Утворили виконавчий комітет міської ради, визначили його чисельність, та затвердили персональний склад.

Сарненський міський голова Руслан Серпенінов відзначив, що перше пленарне засідання сесії восьмого скликання провели конструктивно. Питання, щодо якого виникла дискусія, стосувалось прийняття майна із спільної власності територіальних громад району, у міську комунальну власність. Це питання потребує додаткових роз'яснень і погоджень з депутатськими фракціями. Його розгляд перенесли на друге пленарне засідання першої сесії, яке відбудеться 20 листопада.

Саме з першого пленарного засідання першої сесії розпочалася робота нової каденції Сарненської міської ради в умовах завершення адміністративної реформи й змін територіального устрою у нашій державі.

Більше фото за посиланням:

https://www.facebook.com/sarnyrada/posts/4641402599264677

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: