Сарненська мiська рада
Україна, Рівненська область, Сарни Широка, 31 34500
+38036535085 +380365535731 miskaradas@gmail.com

Члени виконкому Сарненської міської ради визначили пріоритетні напрями роботи на найближчий час.

Сарненська мiська рада

Засідання виконавчого комітету відбулося 15 вересня під головуванням міського голови Світлани Усик. На ньому розглянули 11 питань порядку денного.

Учасники засідання заслухали та затвердили звіт про роботу житлової комісії виконкому за минулий та І півріччя нинішнього року.

Погодили річний план господарської діяльності з централізованого водовідведення КП «Екосервіс» та встановили тарифи на теплову енергію, вироблену з використання альтернативних джерел енергії, для КП «Сарнитеплосервіс» і ТОВ «Поліська енергосервісна компанія».

Внесли зміни до цільових Програм по пріоритетних напрямках розвитку міста на 2020 рік. Члени виконкому ґрунтовно обговорили зміни стосовно виділення і розподілу коштів на благоустрій міста. Світлана Усик пояснила, що кошти буде спрямовано на заміну застарілих контейнерів для збору сміття, на техніку для його вивезення, дитячі майданчики.

Визначили необхідність преміювання до професійного свята керівників позашкільного та дошкільних навчальних закладів міста.

Затвердили план роботи виконкому на жовтень.

Розглянули листи, заяви, звернення громадян, підприємств, установ і організацій міста. Одне з них обговорили у присутності жителя міста й інспектора з благоустрою. Громадянин пояснив учасникам засідання, що він не згоден з накладеним штрафом за те, що на його присадибній ділянки горіла суха рослинність, оскільки він цього не бачив. Інспектор у свою чергу пояснив, що у нього є свідки і фотографії. На засідання адмінкомісії, на якому розглядали це питання громадянин не з’явився. Вислухавши запрошених, члени виконкому запропонували оштрафованому долучитися до боротьби з паліями, задля збереження екології міста і залишили постанову адмінкомісії в силі, мотивуючи це тим, що всі хочуть чистоти на подвір’ї і в саду – а загалом у місті.

Якщо ж хтось по сусідству палить сміття, нам це заважає, але якщо це робимо ми самі – проблеми немає. І стоїть всю ніч над містом смог від горілого листя і трави, не даючи його мешканцям нормально дихати.

Вирішили звернутись до МОНУ аби отримати детальні рекомендації, як правильно приймати дітей у дитсадки у холодну пору року, бо є інструкції лише на літо.

Продовжили проведення конкурсу на кращий ескіз пам’ятника воїнам АТО/ООС до 15 жовтня. Присутні висловили свої думки з приводу місця його встановлення.

Світлана Усик поінформувала членів виконкому про роботи, які ведуться у місті. Міський голова зосередила увагу на тому, що продовжуються роботи з поточного ремонту вулиць без твердого покриття. Згідно з зверненнями мешканців міста проводиться грейдерування та підсипка. Усі регламентні роботи ведуться щоденно комунальними підприємствами, ДНЗ та закладами культури на виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста на 2020 рік.

Більше фото за посиланням:

https://www.facebook.com/sarnyrada/posts/4367220486682891

 

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: