Сарненська мiська рада
Україна, Рівненська область, Сарни Широка, 31 34500
+38036535085 +380365535731 miskaradas@gmail.com

У Сарнах до Дня фізичної культури і спорту відбулися спортивні змагання.

Сарненська мiська рада

13 вересня на двох локаціях міста, у Будинку дітей та молоді, на подвір’ї біля нього та на волейбольному полі у парку «Героїв Майдану» , провели спортивні змагання. Захід відбувся за участі міського голови Світлани Усик, керуючого справами міськвиконкому Віктора Бахна, голови районної ради Руслана Серпенінова.

Світлана Усик, відкриваючи змагання, відзначила високі досягнення спортсменів міста та району. Подякувала за те, що прославляють м. Сарни на Всеукраїнських змаганнях та за межами України. Привітала зі святом фізичної культури та спорту. Побажала нових досягнень та тримати заданий рівень спортивних здобутків.

За результатами змагань з настільного тенісу на найвищу сходинку п'єдесталу піднялися міські тенісисти (Ігор Дем'янець та Оксана Назарець), які тільки у вирішальній парній грі переграли спортсменів з СК "Динамо" с. Катеринівка (Богдан Литвак та Галина Колядко). З армрестлінгу весь п'єдестал пошани заняли немовицькі борці. Чемпіонами стали у своїй ваговій категорії: Василь Мелещук, Юрій Чиж (двічі) та Едуард Пацьола. З гирьового спорту в командному заліку 1 місце посіли чудельські силачі, які тільки за додатковими показниками випередили сарненчан, бронза - у степанських гирьовиків. У змаганнях з волейболу, у напруженій боротьбі, сарненський "Фаворит" переміг немовицький "Сокіл" 2-1. За 3 місце Тинненський "Случ" переміг студентів з педколеджу 2-0.

Більше фото за посиланням:

https://www.facebook.com/sarnyrada/posts/4356669131071360

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: