Сарненська мiська рада
Україна, Рівненська область, Сарни Широка, 31 34500
+38036535085 +380365535731 miskaradas@gmail.com

Серед пріоритетів Сарненської міської ради – турбота про людей з особливими потребами.

Сарненська мiська рада

Докладається чимало зусиль, щоб надати можливість людям з інвалідністю займатись фізичними вправами, соціалізуватись, безпечно та доступно, брати участь у ігровому процесі. Спорт формує характер через особисті звершення і перемоги. У ФСК «Повір у себе» займаються люди, які мають багато спортивних досягнень. Серед них – чемпіони світу, переможці міжнародних змагань, Заслужений майстер спорту, майстри спорту, кандидати у майстри, чемпіони та призери Всеукраїнських змагань.

У 2018 році згідно з Програмою соціально-економічного та культурного розвитку розпочали роботи з капітального ремонту ФСК «Повір у себе». І вже з грудня 2019 року спортсмени, вихованці клубу займаються у новому спортивно-реабілітаційному комплексі. Там розташовані зали для спортивних ігор, тренажерні зали, зала настільного тенісу, більярду, зала єдиноборств, зала оздоровчої гімнастики, санвузли - доступні для людей з особливими потребами. Для безперешкодного доступу у будівлю облаштовано пандус.

Приміщення клубу капітально відремонтовано та обладнано за кошти міського бюджету.

На подвір'ї закладу - особливий спортивно-ігровий майданчик, що знаходиться у відокремленій зручній зоні біля реконструйованого приміщення ФСК «Повір у себе». Його встановили, щоб надати можливість людям з інвалідністю займатись фізичними вправами, а дітям з особливими потребами (діти дошкільного, шкільного віку з порушенням опорно-рухового апарату, ДЦП, іншими фізичними та психічними проблемами) соціалізуватись, безпечно та доступно, брати участь у ігровому процесі поряд із здоровими дітьми. Там функціонують дитячі гойдалки, спортивні вуличні тренажери, якими можуть користуватися, як діти, так і особи з обмеженими можливостями, які використовують інвалідні візки.

У ФСК «Повір у себе» панують комфорт і затишок, а фахівці закладу організовують спортивні змагання та розвиваючі вправи для своїх вихованців на новому, більш якісному методичному рівні.

Більше фото за посиланням:

https://www.facebook.com/sarnyrada/posts/4343971185674488

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: