Сарненська мiська рада
Україна, Рівненська область, Сарни Широка, 31 34500
+38036535085 +380365535731 miskaradas@gmail.com

Сьогодні всі навчальні заклади відзначали День знань!

Сарненська мiська рада

Щиро вітаємо з традиційним вересневим святом першого дзвоника — Днем знань. Це день, із якого починається дорога в майбутнє для кожного з нас. Це день, що дає можливість дорослим повернутися у свої золоті роки, а учням і студентам - до другої домівки - у школи та вузи. Бажаємо всім школярам, студентам на цьому шляху підкорити нові вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів, досягти омріяної мети. Вчіться, щоб знати, діяти й жити. Упевнені, що зерна науки дадуть добрі сходи й зростуть у ваших душах урожаєм мудрості та натхнення. Ростіть здоровими, досягайте високих результатів у навчанні та завжди будьте активними в громадському житті. Саме в День знань з особливою теплотою згадуємо своїх учителів і викладачів. Щиро дякуємо вам, вельмишановні педагоги, за тепло сердець, бездоганне виконання такої відповідальної місії, як виховання підростаючого покоління в дусі любові до рідного краю, України та людини як найбільшої гуманітарної цінності. Бо саме ви сприяєте формуванню юних особистостей, від яких залежить майбутнє українського народу, завтрашній день Вітчизни.

На урочистостях Сарненського економіко-правового ліцею "Лідер" (директор Колоїз Тамара Гнатівна), Сарненського навчально-виховного комплексу "Школа-колегіум" ім.Т.Г.Шевченка (директор Тіткова Ніна Аркадіївна),  Сарненської загальноосвітньої школи № 3 І-ІІст. (директор Карпюк Петро Володимирович), Сарненської спеціалізованої школи розвитку № 5 Іст. з поглибленим вивченням англійської мови (директор Оверчук Любов Іванівна), Сарненського педагогічного коледжу (директор Горкуненко Петро Петрович) представниками міськвиконкому були вручені подяки міського голови педагогічним, учніським та студентському колективам за високі досягнення у науковій та освітній діяльності, культуру та оранізованість у роботі, активну участь у житті територіальної громади міста, загальноміських святах, акціях, конкурсах, вагомий внесок у розбудову міста, за участь у проведенні державних, релігійних, самоврядних заходів, за підтримку громадських ініціатив  та з нагоди Дня знань. 

У дошкільному навчальному закладі № 9 м.Сарни представили нову завідувачку -  Діану Кошкіну, яка є депутатом Сарненської міської ради УІ скликання. Перший заступник міського голови Світлана Усик, заступник міського голови Ярослав Яковчук, начальник відділу освіти райдержадміністрації Людмила Макриця, які були присутні на святі, подякували попередній завідувачці Світлані Волковій за багаторічну роботу та закликали до співпраці з новим керівником. Адже саме у тісній співпраці ДНЗ № 9 м.Сарни зможе досягти ще вищих результатів у роботі.  Діані Кошкіній та всьому колективу закладу присутні гості побажали  успішно крокувати дорогою знань, натхнення та плідної роботи.

Нехай цей навчальний рік відкриє перед молоддю нові горизонти пізнання себе і світу, вчителів надихне успіхами вихованців, батьків — гордістю за своїх дітей.

З початком нового навчального року!

 

Міськвиконком 

 

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: