Сарненська мiська рада
Україна, Рівненська область, Сарни Широка, 31 34500
+38036535085 +380365535731 miskaradas@gmail.com

У Сарнах працівники КП "Житлосервіс" дезінфікують місця загального користування у багатоквартирних житлових будинках.

Сарненська мiська рада

Одним із важливих протиепідемічних заходів у Сарнах під час карантину є обов’язкова дезінфекція під’їздів багатоквартирних будинків міста.

У період підвищеної небезпеки, викликаної спалахом коронавірусу COVID-19, працівниками КП "Житлосервіс" проводиться дезінфекція у багатоквартирних житлових будинках, які обслуговуються даним підприємством.

Зокрема, дезінфекцію проходять: майданчики перед входом у під’їзди, вхідні двері та ручки, кодові замки, перила, стіни та підлоги на перших поверхах, лавки біля входів до під’їздів.

Обприскують місця загального користування спеціальним хлоровмісним засобом для знезараження з широким спектром протимікробної дії.

25 березня спецрозчином оброблено під'їзди будинків по вул. Бєлгородській 2Б, 8 березня 2, Пушкіна 54. 

Варто зазначити, що про власну безпеку мають подбати і самі мешканці багатоповерхівок, в першу чергу люди літнього віку. Необхідно дотримуватись загальних рекомендацій: без нагальної потреби не виходити на вулицю, користуватись антисептиками, по поверненню додому обов’язково ретельно мити руки, систематично та ретельно прибирати поверхні біля своєї квартири, обробляти їх дезінфікуючими засобами.

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: