Сарненська мiська рада
Україна, Рівненська область, Сарни Широка, 31 34500
+38036535085 +380365535731 miskaradas@gmail.com

 У ДНЗ №6 «Казка» відбувся семінар -  практикум  за участю вихователів ЗДО  району з теми «Ігрова технологія інтелектуально – творчого розвитку дітей дошкільного віку».

Сарненська мiська рада

На меті було підвищити професійну компетентність вихователів через використання інноваційних ігрових технологій при організації роботи з дітьми; розширити знання педагогів про ігрову технологію інтелектуально – творчого розвитку «Казкові лабіринти гри» В.В.Воскобовича; розвивати творчі педагогічні здібності, інноваційну культуру. У заході взяла участь секретар Сарненської міської ради Тамара Палієнко.

Особливості розвиваючих ігор В. Воскобовича - це широкий віковий діапазон учасників ігор, багатофункціональність розвиваючих ігор. Постійне ускладнення ігор дозволяє підтримувати дитячу діяльність в зоні оптимальних труднощів. Принципи, покладені в основу цих ігор - інтерес, пізнання, творчість. Застосування даної системи ігор в навчально-розвивальній діяльності допомагає не лише сформувати знання, уміння, навички, а перш за все сприяє творчому розвитку особистості дитини - дошкільника.

У теоретичній частині районного семінару – практикуму учасники ознайомилися з інноваційною технологією різнобічного розвитку для дітей дошкільного віку «Використання ігрової технології інтелектуально – творчого розвитку «Казкові лабіринти гри» В.В.Воскобовича в пізнавальному розвитку дошкільників»; «Game based learning - навчання на основі гри.  Важливість гри в розвитку розумових здібностей та навчанні дітей   дошкільного віку»; переглянули відеопрезентацію «Розвивальні ігри  В. В. Воскобовича».                             

У практичній частині заходу переглянули ряд занять:  інтегроване заняття  з елементами технології В.Воскобовича   в ІІ молодшій групі «Пригоди Колобка»; інтегроване заняття  з елементами технології В.Воскобовича   в середній групі «Подорож на лісову галявину»; показ навчальних ігор за секторами: інтелектуальні ігри Нікітіних з дітками мол. дош. віку;  «Логіка світу»  з дітьми сер. дош. віку;   «Картки властивості» Семадені  з дітьми старшого дошкільного віку.

 Учасники семінару – практикуму переглянули виставку методичної  літератури та ігор В.Воскобовича. Ця методика стимулює розвиток творчих здібностей дитини, розвиває інтерес, здатність до аналізу, синтезу, дрібну моторику, пам'ять. На завершення учасники заходу поділилися враженнями і зауважили, що подібні зустрічі необхідні для підвищення професійного рівня педагогів.

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: