Сарненська мiська рада
Україна, Рівненська область, Сарни Широка, 31 34500
+38036535085 +380365535731 miskaradas@gmail.com

Радо Всіх зустрічали та разом співпрацювали у ДНЗ №8 "Веселка".

Сарненська мiська рада

З метою популяризації діяльності дошкільного закладу, активізації взаємодії педагогічного колективу і сімей вихованців, 28 листопада 2019 р. у  дошкільному закладі провели День відкритих дверей. Дитячий садок радо зустрів маленьких гостей та їх батьків. Для дошкільнят, їх батьків та вихователів це була хороша нагода поспілкуватися та вирішити певні проблеми. Основною метою заходу було ознайомлення батьків з роботою дошкільного закладу та надання батькам можливості побувати в ролі вихователя. Робота педагогічного колективу була спрямована, на виконання запланованих заходів, які дали можливість всебічно познайомити батьків з умовами перебування дітей у дошкільному закладі, переглянути організацію навчально-пізнавальної діяльності. Батьки побачили, як відбувається щоденний навчально-виховний процес в дитсадку. Вихователі та діти займалися звичними справами: проводили бесіди та спостереження, ранкову гімнастику, заняття з навчання грамоти, художньо-естетичного, пізнавального та фізичного розвитку, снідали та обідали. Всі заходи відбувалися в ігровій формі. Батьки також мали змогу брати безпосередню участь в освітньому процесі та отримати консультації за запитом.

Зранку всіх радо зустрічала Свинка Пепа.

Гарні враження у батьків залишились від перегляду розваги, яку підготували разом з дітьми музичний керівник – Кедрич Олена Анатоліївна та вихователі " Свято іменинника". Талановиті герої та малята поважно читали вірші, співали, грали ігри та розважали гостей запальними таночками. Також  в цей день для батьків провівся тренінг практичним психологом Мельник Іриною Костянтинівною та вихователем Жуковою Ларисою Григорівною на тему "Міфи та факти про насильство у сім'ї". 

Підводячи підсумок проведеного заходу, педагоги і батьки зійшлися на думці, що така форма роботи є ефективною і потрібною.

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: