Сарненська мiська рада
Україна, Рівненська область, Сарни Широка, 31 34500
+38036535085 +380365535731 miskaradas@gmail.com

Дитячі садочки розпочнуть роботу вчасно

Сарненська мiська рада

Минулого тижня відбулося засідання виконавчого комітету міської ради, у роботі якого взяли участь керуючий справами райдержадміністрації Василь Стельмах, завідувачки дитячими навчальними закла­дами міста, представники райспоживспілки, КП «Взуттєвик», ЗМІ.

Заступник міського голови з питань бюджету та фінансів Ярослав Яковчук інформував про підготовку ДНЗ до нового навчального року. Для об'єктивного розгляду питання запросили їх керівників. За ре­зультатами огляду всі навчальні заклади перебувають на різних ста­нах поточного ремонту. Зокрема в дитячому садочку № 4 замінюють вікна та вентиляційну систему харчоблоку, ремонтують дахи в ДНЗ №№ 4, 6, 9. Проводять ревізії тепло- та водопостачання, водовідведення, частково оновлюють сантехнічне обладнання та м'який інвен­тар, ремонтують ігрові майданчики й прибирають території у всіх закладах. Значну увагу приділяють естетичному оформленню при­міщень. Незважаючи на те, що жоден дошкільний заклад на сто відсотків не готовий до нового навчального року, у них в запасі є майже 2 тижні, і всі ремонтні роботи фактично завершені. Проблем з його початком не буде, запевнили керівники дитячих садочків міського голову Сергія Євтушка. Керуючий справами Віктор Бахно звернув особливу увагу на додержання вимог порядку прийому дітей у ДНЗ згідно з чинним законодавством і відповідним рішенням міської ради. Бо, як завжди, залишається проблемним питання влаштування в са­дочки всіх дошкільнят.

Члени виконкому обговорили також звернення відділу освіти райдержадміністрації, завідуючої ДНЗ № 9 про створення групи компен­суючого типу для дітей з вадами мовлення. Вирішили, як експеримен­тальну, відкрити її в ДНЗ № 9 і ввести в штатний розпис закладу додат­кові посади вчителя-логопеда, соціального педагога та діловода.

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: