Сарненська мiська рада
Україна, Рівненська область, Сарни Широка, 31 34500
+38036535085 +380365535731 miskaradas@gmail.com

Маємо критичну ситуацію у місті по вулиці Шевченка!

Сарненська мiська рада

Шановні мешканці міста, зокрема мікрорайону частини вулиць, що межують з міським кладовищем по вул. Ковельській! Звертаємо Вашу увагу до проблеми, яка потребує спільного вирішення! Констатуємо той факт, що несвідомі жителі міста засмічують територію вулиць, прилеглих до місця вічного спочину. Впродовж декількох останніх місяців інспектор з благоустрою м. Сарни фіксує складування решток рослинності та органічних відходів на території вулиць, проїзній частині та тротуарах. За що попереджував порушників, однак випадки засмічення,  на превеликий жаль, не припинились. Тож, якщо постійне засмічення не буде припинено, дії інспектора з благоустрою матимуть «каральний характер», відповідно до законодавства України та наданих йому повноважень. Попередження стануть штрафами.

Вирішення ситуації: у мікрорайоні є встановлені контейнери по вул. Островського та Рівненській (викидати побутові ТПВ можна туди). Діє механізм заключення договорів на вивезення твердих побутових відходів з КП «Екосервіс» для жителів міста. Послуга вивезення названого виду  сміття й передбачена саме для випадків, коли кількість ТПВ є значною. Вартість її – у межах 20 грн. за метр. куб.

Закликаємо поважати  працю комунальників та враховувати, що своєю несвідомою поведінкою створюємо незручності для сусідів.

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: