Сарненська мiська рада
Україна, Рівненська область, Сарни Широка, 31 34500
+38036535085 +380365535731 miskaradas@gmail.com

19 вересня міський голова Світлана Усик взяла участь у засіданні Секції Асоціації міст України з питань житлово-комунального господарства.

Сарненська мiська рада

Триватиме засідання  протягом 2 днів, 19-20 вересня, у м.Рівне. Проводять засідання у рамках проекту USAID «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС). Для участі у роботі запрошені  міські голови, начальники управлінь/відділів житлово-комунального господарства органів місцевого самоврядування міст-членів Асоціації. Серед головних тем для обговорення на засіданні є стан реалізації Закону України «Про житлово-комунальні послуги» та пропозиції щодо його удосконалення, проекти нормативно-правових актів сфери житлово-комунального господарства, ключові напрямки удосконалення механізму тарифоутворення, негативні наслідки запровадження роздрібного та оптового ринку електричної енергії для комунальних підприємств, шляхи їх подолання, позитивний досвід реалізації  енергоефективних проектів у сфері житлово-комунального господарства, необхідність удосконалення державного контролю у сфері ЖКГ.

За підсумками обговорення планується підготувати та ухвалити спільні пропозиції по удосконаленню нормативно-правового регулювання відповідної сфери.


Учасниками засідання є представники органів місцевого самоврядування з усіх областей України.

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: