Сарненська мiська рада
Україна, Рівненська область, Сарни Широка, 31 34500
+38036535085 +380365535731 miskaradas@gmail.com

Встановлено новий дитячий майданчик по вул.Набережній

Сарненська мiська рада

Діти – це квіти нашого життя! І це не просто гарна фраза. Діти – це найголовніший скарб нашого суспільства. І від того, як ми їх виховуємо, які зерна добра, справедливості, мужності ми в них закладемо, залежить не тільки майбутнє нашого міста, а й майбутнє нашої країни.

Розуміючи це, голова райдержадміністрації Анатолій Остапчук, голова Сарненської районної ради Микола Драганчук в якості подарунку місту, на його 126-у річницю, зініціювали будівництво дитячого майданчика на території житлового масиву по вул.Набережній.

Нещодавно відбулося його урочисте відкриття за участю голови райдержадміністрації Анатолія Остапчука, керівника апарату райдержадміністрації Василя Стельмаха, міського голови Сергія Євтушка, секретаря міської ради Ігоря М’якішева, ну і звичайно, тепер вже господарів майданчика – дітей з навколишніх будинків.

Цією доброю справою вдалося водночас забезпечити здорове дозвілля дітей, а також спокій батьків, адже тепер їм не потрібно хвилюватися за те, де і чим вони займатимуться.

 

Міськвиконком

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: