Сарненська мiська рада
Україна, Рівненська область, Сарни Широка, 31 34500
+38036535085 +380365535731 miskaradas@gmail.com

Підсумовуючи проведення Дня депутата

Сарненська мiська рада

Виїзний день депутата – одна із форм депутатської діяльності. Вона доволі дієва, бо дає можливість на місці побачити питання, які турбують, які потрібно вивчити та внести на розгляд сесії.

         Саме з цією метою 19.07.2019 було проведено виїзний день депутата Сарненської міської ради на базі КП "Екосервіс". В роботі взяли участь міський голова Світлана Усик, перший заступник міського голови Віктор Хомич, секретар ради Тамара Палієнко. Директор комунального підприємства Олександр Микосянчик ознайомив присутніх з діяльністю підприємства основними завданнями якого є надання послуг по водовідведенню та вивезенню ТП відходів.

         Депутати проінспектували виконання програми енергозбереження на підприємстві. Згідно цієї програми було проведено заміну віконних та дверних блоків на енергозберігаючі та проведено утеплення адмінприміщення, що дало можливість зменшити енерговитрати на опалення.

         КП "Екосервіс" є єдиним виконавцем послуг з вивезення та захоронення ТПВ та забезпечення санітарного благополуччя мешканців міста. На сьогоднішній день можна сказати, що в місті проводиться робота по заміні контейнерів відкритого типу на євро контейнери, що відповідають сучасним санітарним вимогам. В приватному секторі запроваджується експеримент по встановленню контейнерів в господарствах місцян, що дасть змогу позбутися стихійних сміттєзвалищ.

         Всі ці заходи дають очікуваний результат – місто стає чистішим.

         В ході зустрічі були обговорені нагальні проблеми підприємства, це збереження матеріально-технічної бази, а саме паркового господарства та придбання нових одиниць техніки.

         Ознайомились депутати і з роботою КНС № 5 та очисних споруд № 2, питання реконструкції, оновлення та очищення стічних вод є одним із пріоритетних. Депутати зауважили на об’єм робіт, який проведений на даних об’єктах і звичайно підтримали ініціативи керівника підприємства Микосянчика О.С., щодо впровадження нових інноваційних технологій.

         Підсумовуючи проведення Дня депутата, було відзначено необхідність в проведенні таких заходів, що дає можливість вивчити проблемні питання та спільно шукати шляхи їх вирішення.

 

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: