Сарненська мiська рада
Україна, Рівненська область, Сарни Широка, 31 34500
+38036535085 +380365535731 miskaradas@gmail.com

Проект будівництва дошкільного навчального закладу

Сарненська мiська рада

Актуальність проекту і потреба будівництва нового дошкільного навчального закладу обумовлена нестачею місць в інших дошкільних закладах, які розташовані в м. Сарни. Станом на 01.07.2019 року потреба складає 1500 дітей. Будівництво нового сучасного ДНЗ дасть можливість створити ще 240 місць і, відповідно, збільшити охоплення дітей дошкільного віку дошкільними формами навчання та виховання.

Робочий проект будівництва ДНЗ в м. Сарни по вул. Грушевського розроблений у відповідності з діючими нормами і правилами, інструкціями і державними стандартами, наявний державний акт на земельну ділянку, проект пройшов державну експертизу.

Замовником будівництва є Сарненська міська рада, яка делегувала ці повноваження Департаменту з питань будівництва та архітектури Рівненської облдержадміністрації. Департаментом проведено процедуру відкритих торгів, де за результатами аукціону визначено переможця та після отримання всіх дозволів буде розпочато роботи.

Вартість робіт становить 57,58 млн.грн., з яких на сьогоднішній день з міського бюджету виділено 3,08 млн.грн. та за сприяння голови Рівненської обласної ради Данильчука Олександра Юрійовича 10,5 млн.грн. з державного бюджету.

Тож для старту робіт докладено чимало зусиль. Надіємось на подальшу підтримку небайдужих до міста.

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: