Сарненська мiська рада
Україна, Рівненська область, Сарни Широка, 31 34500
+38036535085 +380365535731 miskaradas@gmail.com

Показові виступи у скейт-парку з нагоди 134-ї річниці м. Сарни

Сарненська мiська рада

Скейтбординг – одне з найбільш популярних видів розваг для сучасної молоді, яка усе частіше віддає перевагу екстремальним видам спорту – таким, як скейтбординг,  BMX (Bicycle Moto Cross), самокати, ролерблейдинг, які вже давно отримали загальносвітове визнання та частково включені до програм літних Олімпійських ігор.

17 червня 2019 року у скейт-парку (сквер «Залізничник») пройшли показові виступи любителів BMX та самокатів. Для глядачів свої вміння та навички у катанні на самокатах та велосипедах по спеціальних фігурах для виконання трюків, а саме: рейнд-боксі,  квотерах, піраміді, рейлі, мануал – тумбі та розгонці продемонстрували активні мешканці нашого міста. Головний спеціаліст по роботі з молоддю і спорту міської ради Галина Набухотна відкрила захід та від імені міського голови привітала з річницею Дня міста усіх присутніх. Присутні мали змогу побачити чимало різних виступів та у захваті спостерігали за виконанням трюків на самокатах та велосипедах.

По завершенню виступів усі учасники отримали від міської ради сувеніри, а від спонсорів по своїх видах катання заохочувальні призи.

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: