Сарненська мiська рада
Україна, Рівненська область, Сарни Широка, 31 34500
+38036535085 +380365535731 miskaradas@gmail.com

В "Повір у себе" роботи завершено на 90%

Сарненська мiська рада

З метою створення сприятливих умов для занять, Сарненською міською радою було заплановано на 2018 рік здійснити реконструкцію будівлі фізкультурно-спортивного клубу “Повір у себе”, яка перебуває на балансі Сарненської міської ради. З міського бюджету, на реалізацію проекту реконструкції, виділено 4 510 тис.грн, нині ж ці роботи продовжуються.

Даним проектом “Реконструкція будівлі фізкультурно-спортивного клубу “Повір у себе” по вул. Лисенка,1 в м.Сарни” передбачено виконання реконструкції приміщення клубу зовні та в середині, заміну шиферної покрівлі на покрівлю з металочерепиці, утеплення приміщення, повну заміну електрообладнання та електроосвітлення, монтаж системи водопостачання та підключення клубу до центрального водовідведення, заміну системи опалення, монтаж систем вентиляції, автоматичної пожежної сигналізації та блискавкозахисту даного приміщення. Заплановані роботи з благоустрою прилеглої території та закупівлю нових меблів та інвентарю.

Наразі працівниками  ТОВ “ІБК ЕНЕРГОТЕХНОБУД” ведуться внутрішні роботи. Вже облаштовано новий дах, утеплено мінватою та обшито металопрофілем фасад. Збудовано підсобні приміщення, проведено систему каналізації та водопостачання. Тривають роботи по укладці підлогового покриття, вже є кімнати де залишось провести тільки прибирання. 

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: