Сарненська мiська рада
Україна, Рівненська область, Сарни Широка, 31 34500
+38036535085 +380365535731 miskaradas@gmail.com

У Вербиченьці на підвіконні розташувався міні-город

Сарненська мiська рада

Город на підвіконні в дитячому саду є дуже приємним і корисним заняттям, особливо навесні, що сприяє розвитку допитливості і спостережливості у дітей, допомагає краще пізнати рослинне життя. Він здатний розширити уявлення дітей про рослини, як живі організми, про умови, необхідні для їх росту і розвитку, розвивати етичне почуття, вміння радіти красі вирощуваних рослин і результатом своєї праці.

В період з 01.02.2019 по 25.03.2019 в ДНЗ №5 «Вербиченька»  проходить конкурс «Наш квітник, город на підвіконні».

У  всіх групах створені умови для продуктивної взаємодії педагогічного, та дитячого співтовариства. У процесі підготовки і проведення Конкурсу пророблена робота з вихованцями по формуванню елементарних природно - наукових уявлень, трудових навичок відповідно до віку дітей.

Дітям вдалося виростити: цибулю, часник, коренеплоди буряка, петрушки, кріп, пшеницю, горох, квасолю, квіти . Цибулю і часник використовували як вітамінну добавку до обіду. За зростанням рослин регулярно спостерігали,. Така робота розвиває спостережливість, привчає уважно вдивлятися в навколишню природу, встановлювати послідовність і зв'язок явищ, їх причини.  Вихователі разом з дітьми проводили цікаві досліди та експерименти, які спонукали їх до самостійного пошуку причин, способів дії, прояву творчості, підтримувати ініціативу, кмітливість, критичність і самостійність.
 

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: