Сарненська мiська рада
Україна, Рівненська область, Сарни Широка, 31 34500
+38036535085 +380365535731 miskaradas@gmail.com

Пояс «Real Fight Promotion» у сарненця Антона Радька

Сарненська мiська рада

 У пабі "Сталева гора" 2 лютого в Рівному відбувся професійний турнір зі змішаних єдиноборств RFP 68.

Порадував перемогою вболівальників Валентин Сєчка із сарненської АБМ "Берсерк".  Також змагалися за два чемпіонські поєдинки за пояси у вазі до 77 кг та до 61 кг.

У першому протистоянні Антон Радько із сарненської АБМ "Берсерк" яскраво і достроково у першому раунді переміг киянина Ярослава Чаркова та здобув чемпіонський пояс ліги "Real Fight Promotion" у вазі до 77 кг. 

- Дуже дякую всім, хто прийшов на турнір, дякую тим хто вболівав, дякую спортсменам, дякую партнерам, які допомогли в організації спортивного свята. З кожним разом ми організовуємо поєдинки все краще і краще. Цього разу аж 2 чемпіонських протистояння. Ми постійно ростем. Будемо проводити турніри і надалі. Тож, принагідно запрошую на насутпні змагання. Уважно слідкуйте за анонсами в ЗМІ, - прокоментував організатор змагань, представник Ліги "Real Fight Promotion" у Західній Україні Богдан Романович.

Міськрада у свою чергу вітає Чемпіона Антона Радька, бажаємо йому подальших перемог та наснаги у розвитку мистецтва змішаних єдиноборств у рідному місті.

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: