Сарненська мiська рада
Україна, Рівненська область, Сарни Широка, 31 34500
+38036535085 +380365535731 miskaradas@gmail.com

3 грудня - Міжнародний день людей з інвалідністю.

Сарненська мiська рада

Цей День є днем підвищеної уваги суспільства до проблем осіб з інвалідністю, коли є нагода звірити, що зроблено і що потрібно зробити для формування гідних умов життя людей з обмеженими можливостями. В Україні є понад два з половиною мільйона людей, які потребують належного ставлення до себе – вони хочуть жити повноцінним життям, вільно пересуватися, не відчувати дискримінації у працевлаштуванні, мати змогу брати участь у соціальному та культурному житті.

Відзначення таких дат - це справедлива шана суспільства та нагадування всім про обов'язок перед людьми з інвалідністю, що потребують захисту та підтримки у цей непростий час. Люди з інвалідністю – це не просто категорія людей. Це окремі життя, окремі трагедії, окремі людські надії на те, що все буде добре.  Переймаючись буденними проблемами, ми повинні замислитися над непростою долею людей з вадами здоров’я і не тільки 3 грудня, а й протягом усього року не забувати про те, що поруч із нами живуть інваліди, а вони потребують допомоги та уваги. Увага держави та милосердя, толерантність кожного з нас допоможуть спростити життя людей з обмеженими можливостями.

Сьогодні, міський голова Світлана Усик, перший заступник міського голови Віктор Хомич, секретар ради Тамара Палієнко та керуючий справами міськвиконкому Віктор Бахно відвідали мешканців міста Сарни та вручили продуктові пакети, зокрема: Артема Басагіна, Андрія Басистого, Наталію Белотіл, Марію Джеджеру, Володимира Марка, Петра Гольонко, Юлію Хміль, В'ячеслава Клещевнікова, Антоніну Корчик, Володимира Корчика, Миколу Крота, Наталію Круглик, Олександра Чубіка, Тетяну Ліневич, Софію Охремчук, Марію Пупко, Богдана Пупко, Юзефу Свободу, Олега Тропака та Віру Царук.

У рамках підримки людей з інвалідністю, Сарненською міською радою здійснено реконструкцію будівлі фізкультурно-спортивного клубу “Повір у себе”. Будівля перебуває на балансі Сарненської міської ради. Реконструкцію здійснено за кошти міського бюджету.

Міський голова Світлана Усик висловлює щиру подяку всім, хто опікується людьми з інвалідністю. Адже надання їм щоденної підтримки й допомоги – реальний вияв милосердя, людяності та любові до ближнього.

Громадянам, на долю яких випали нелегкі випробування зичить міцного здоров'я, родинного затишку, життєвого оптимізму, добробуту, щастя та витримки.

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: