Сарненська мiська рада
Україна, Рівненська область, Сарни Широка, 31 34500
+38036535085 +380365535731 miskaradas@gmail.com

18 вересня відбулось засідання виконавчого комітету під головуванням Світлани Усик, міського голови.

Сарненська мiська рада

Перша частина засідання виконавчого комітету Сарненської міської ради, - виїзна, пройшла у закладах культури міста. Побували у МК «Колос» (вул. Гагаріна, 60а), у МБК «Сузір’я» (вул. Толстого, 22б),  та МБК «Залізничник» (вул. Залізнична, 18). Оглянули матеріальну базу, ознайомились з творчо-спортивними об’єднаннями, де організовують оздоровчу, спортивно-масову  роботу та можливості для розвитку дітей у різноманітних мистецьких напрямках.

Відвідали й об’єкти, які мають важливе значення для жителів міста. Це завершені ділянки капітально відремонтованих доріг, зокрема по вулиці Княгині Ольги, та реконструйоване приміщення ФСК «Повір у себе». Члени виконкому мали можливість оцінити якість і належний рівень виконаних робіт на вказаних об’єктах.

У практиці роботи виконкому – проведення виїзного засідання. Його дієвий ефект у тому, що раз побачити краще, – ніж сто разів почути. Під час огляду закладів культури члени міськвиконкому побували на занятті хореографічної студії у МБК «Залізничник». Переконалися у тому яким чином  заклади культури у місті є осередками дозвілля і як його забезпечують там  висококваліфіковані викладачі для обдарованих старанних вихованців.

Пленарне засідання виконкому (другу його частину, у залі міської ради) розпочали з обговорення побаченого. Члени міськвиконкому відзначили належні умови, створені у закладах культури, та хороший рівень роботи фахівців, високі досягнення формувань культури міста.

Під час розгляду питання «Про підготовку комунальних підприємств міста до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 років» заслухали керівників комунальних підприємств «Житлосервіс», «Екосервіс» та «Сарнитеплосервіс».  Зокрема, Олександр Місько, директор КП «Житлосервіс», доповів про хід підготовки житлового фонду міста, а також прибудинкових територій багатоквартирних житлових будинків, до експлуатації у осінньо-зимовий період, а саме про готовність до введення в експлуатацію внутрішньо будинкових мереж водопостачання, водовідведення та теплопостачання, про придбання інвентарю, інструментів, утепленнz дверей у під’їзди, заміну вікон та ін. Віталій Тусь, директор КП «Сарнитеплосервіс», зосередив увагу членів міськвиконкому на необхідності переведення на індивідуальне опалення приміщень ЗСШР І ступеня № 5 та Сарненської гімназії через надмірну зношеність мереж теплопостачання КП «Сарнитеплосервіс» (від котельні по вул. Кулікова, 7). Олександр Микосянчик, директор КП «Екосервіс», повідомив членам міськвиконкому про проведення ревізії вуличного освітлення, та заміну ліхтарів, дощової каналізації, мереж централізованого водовідведення, каналізаційних насосних станцій, очисних споруд та ін.. Загалом же, готовність міста до холодної пори, визнали задовільною. 

Виконавчий комітет розглянув питання про створення комісій для прийняття майна у комунальну власність міста, про встановлення форм документів, про нагородження та преміювання працівників ДНЗ до Всеукраїнського дня дошкілля.  Прийняли рішення про грошову виплату жительці  міста К.Скобюк до 95-річчя, та про план роботи міськвиконкому на жовтень.

Серед листів та звернень найбільше уваги відвели розгляду скарги ПрАТ «Сарненське АТП – 15640» на рішення конкурсного комітету з визначення автомобільного перевезення на міських маршрутах загального користування № 6 та № 8.  Вирішили, що питання потребує детальнішого вивчення.

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: