Сарненська мiська рада
Україна, Рівненська область, Сарни Широка, 31 34500
+38036535085 +380365535731 miskaradas@gmail.com

12 вересня - День фізичної культури і спорту.

Сарненська мiська рада

Шановні спортсмени, тренери, працівники організацій та установ фізичної культури і спорту, ветерани та шанувальники спорту!

Щиро вітаю всіх Вас з Днем фізичної культури та спорту!

Здорові тілом і духом  люди є опорою суспільства, адже спорт не тільки дає здоров'я, він загартовує характер і волю.

Кількість чемпіонів і призерів Європи та світу серед спортсменів-представників нашого міста зростає. Про це говорить статистика нагород. Їх число збільшується. Нам є ким гордитися! Місто Сарни прославляють на багатьох змаганнях України та світу. Щорічно, перед цим святом, з ініціативи Сарненської міської ради, проводиться нагородження найкращих спортсменів і команд, які  прославляють Сарни на районному, всеукраїнському та міжнародному рівнях. Заохочення спортсменів міста до нових звершень та досягнень, постійний вклад у розвиток спорту у місті, та зокрема у найсильніших його представників – є пріоритетним напрямком діяльності міської ради.

Міськвиконком, міська рада сприяють всім спортсменам, тренерам, фахівцям сфери фізичної культури та спорту щодо участі у спортивних змаганнях,  турнірах і чемпіонатах, що відбуваються у районі, містах Рівненщини, інших регіонах України та зарубіжжя. Ми пишаємося Вашими, сарненчани, досягненнями. Ви з честю продовжуєте традиції з виховання фізично загартованого та здорового молодого покоління, адже фізичне виховання – це здоров’я нації. Отож, наше спільне завдання – залучати у спортивні зали, на майданчики якнайбільше дітей, молоді, їх батьків, але найголовніше – створення для цього відповідних умов. Над чим працюємо постійно.

Зичу спортсменам високих здобутків та перемог у змаганнях на славу нашого міста. Нехай Ваш приклад буде поштовхом для масового розвитку фізкультури і спорту, взірцем для юних жителів нашої країни.

Щиро бажаю усім Вам міцного здоров’я, мирного неба над головою, добра і щастя, великої наполегливості і наснаги, удачі та підкорення нових спортивних висот!

З повагою міський голова

Світлана Усик

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: