Сарненська мiська рада
Україна, Рівненська область, Сарни Широка, 31 34500
+38036535085 +380365535731 miskaradas@gmail.com

11 грудня 2019 року відбулась 37 чергова сесія Сарненської міської ради.

Сарненська мiська рада

У засіданні взяли участь 25 депутатів, представники ЗМІ та виконавчого апарату міської ради.

Депутати Сарненської міської ради внесли зміни до міського бюджету та до Програми підтримки творчих колективів, аматорських об’єднань, виконавців, митців, діячів культури, учнів м. Сарни на 2019 рік.  Розглянули заяви, звернення та запити депутатів, затвердили план діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Сарненської міської ради на 2020 рік.

Міські обранці обговорили ряд питань щодо управління міською комунальною власністю, внесли зміни до переліку об’єктів нерухомого майна комунальної власності територіальної громади міста Сарни, надали відповідним рішенням згоду КП «Екосервіс» на списання основних засобів, за умови роботи комісії, яку теж створили за погодженням депутатів на цьому ж засіданні. Затвердили об’єкти малої приватизації комунальної власності територіальної громади міста Сарни, що підлягають приватизації у 2020 році.

За пропозицією постійної депутатської комісії з питань земельних відносин, житлово-комунального господарства та інвестиційного розвитку депутатами було прийнято ряд рішень із земельних питань щодо розгляду звернень юридичних та фізичних осіб.

У питанні "Різне" міський голова Світлана Усик поінформувала депутатів про завершення виконання робіт по об'єктах у місті та про облаштування дороги по вул. Матросова. Насамкінець запросила усіх присутніх взяти участь у відкритті циклу Новорічно-Різдвяних свят, зокрема у запаленні вогнів на Новорічній Ялинці, що відбудеться 19 грудня о 17.00 год., у День Святого Миколая. 

З повним текстом прийнятих рішень після їх підписання міським головою можна буде ознайомитись на офіційному сайті Сарненської міської ради.

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: