Сарненська мiська рада
Україна, Рівненська область, Сарни Широка, 31 34500
+38036535085 +380365535731 miskaradas@gmail.com

Комунальне підприємство "Екосервіс"

Зранку, коли більшість ще спить, комунальники вже працюють. Адже робочий день, скажімо, у двірників розпочинається о 6.00. Поки одні замітають вулиці, інші вивозять сміття, косять траву… Роботи з благоустрою багато, тому і керівник, і підлеглі працюють у поті чола. Власне, будь-яке місто люди оцінюють, насамперед, за його чистотою.


Це, мабуть, перше, на що звертають увагу, і основна ознака, що залишається в пам’яті. Приємно, коли чуєш від гостей райцентру: «Сарни – чисте, охайне місто». Такі відгуки лунали навіть від американців і німців. Тож треба віддати належне та подякувати насамперед працівникам КП «Екосервіс» за їх важку працю, недоспані ночі, турботу про чистоту й красу в нашому славному місті Сарни.


На підприємстві працюють 54 особи: двірники, робітники з благоустрою, водії, трактористи, працівники абонентського відділу, похоронного бюро тощо.
Надаються послуги з вивезення твердих побутових відходів, утримуються в належному стані дороги, тротуари в осінньо-зимовий період (розчистка від снігу, посипання їх протиожеледними матеріалами);


Встановлюються та ремонтуються дорожні знаки;
Проводяться роботи по благоустрою, зрізуємо аварійні дерева.


У власній теплиці вирощуються розсада квітів, працівники її доглядають та створюються зелені зони в парках, скверах, біля доріг.

Також на обслуговуванні комунального підприємства перебуває 90,04 км мереж вуличного освітлення, виконується їх поточний ремонт, проводиться заміна ліхтарів, лед ламп тощо. Крім того, обслуговується три кладовища та пам’ятні місця. Надаємо населенню ритуальні послуги.

 

 

  • Збирання, транспортування побутових та промислових стічних вод каналізаційною мережею міста Сарни та очищення їх на власних очисних спорудах.

  • Викачування та очищення вигрібних ям, стічних колодязів і септичних резервуарів.

  • Збирання, перевезення та захоронення твердих побутових відходів на сміттєзвалювальному полігоні;

  • Обслуговування каналізаційної мережі міста Сарни та установок для очищення стічних вод.  До складу каналізаційної мережі входить десять каналізаційно-насосних станцій та дві очисні споруди.

 

 

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: